اهداف و خط مشی

ponitkma

اهداف و خط مشی

اهم اهداف شرکت خدمات کالای یاس از طریق بهبود بخشیدن عرضه کالا و خدمات و دسترسی و اطمینان و آرامش به شهروندان و مصرف کنندگان کالا و خدمات کالایی از طریق ایجاد محیط و فضای مطلوب و مفرح فروشگاهی و جذب تولیدکنندگان داخلی و خارجی به روش مستقیم زنجیره تولید به مصرف و ثبات بازار و ایجاد اقتصاد سالم و مصرف در کشور مختصرا به شرح زیر می باشد :

 • محصولات معتبر

  کلیه کالاهای از نظر کیفیت و کمیت و قیمت و دارا بودن مدارک و مجوزات مربوطه اعم از بهداشت بسته بندی ، سالم موندن ، تاریخ مصرف و ……پذیرش و تا زمان فروش توسط گروه مهندسین و کارشناسان با سابقه و مجرب به صورت دقیق و ذره بینی تحت کنترل و بازدید است .

 • تنوع کالا

  تنوع کالایی موجب می شود همواره تمام کالاها و از هر گروه کالایی ، با تنوع زیاد و با اوزان مختلف با شرایط و قیمتهای متفاوت ، مجاور هم وجود دارد تا مصرف کننده با مقایسه و کیفیت مناسب با نیاز و سلیقه خود کالا را درکمال آرامش انتخاب کنند .

 • ارایه تخفیفات ویژه

  در بسیاری از ایام سال و در مناسبتها ، اعیاد و مراسم ، فصل جشنواره های ، کالا با شرایط تخفیف ویژه ، اهداء جوایز اهداء کارت خرید و ……برگزار می شود .

 • باشگاه مشتریان

  مشتریان عضو باشگاه مصرف کنندگان دارای امتیازات ویژه می باشند ، برخورداری از این امتیازات متناسب با سابقه و میزان خرید افزایش می یابد .

 • فروش اقساطی

  فروش اقساطی به جهت حمایت از مشتریان و افزایش توان خرید انجام می شود .

پشتیبانی
پشتیبانی